Ruda Śląska: Przedszkole dla szczeniaków

Miasto:Ruda Śląska
Data rozpoczęcia: 2020-09-04
Godzina: 19:30:00
Adres:Ruda Śląska ul. Nowy Świat 30C 41-706
Telefon: 792272662
Email: barbara.klasik@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Zajęcia odbędą się stacjonarnie w Piesełkowie w Rudzie Śląskiej 

W ramach kursu macie Państwo 7 spotkań ! 

WYKŁAD ONLINE ! - Nasze pierwsze spotkanie :-) godzina 19:30 - szczegóły w smsie, który będę wysyłać na 2-3 dni przed wyznaczonym spotkaniem. 

Poza spotkaniem organizacyjnym, mamy  5 spotkań na żywo pracę z psami ( godzina 18:30 ) i jedno w Piesełkowie - Program " Otwarty dzień socjalizacyjny"  .

Przedszkole dla szczeniaków: Kurs dla właścicieli szczeniaków oraz ich pociech. Właściciele nauczą się jak dobrze wychować psa, a szczeniaki mają możliwość rozwoju oraz socjalizacji (obycia się) z różnymi sytuacjami, przedmiotami i dźwiękami. Przedszkole dla szczeniaków to Twoja inwestycja na kilkanaście lat ! Nauczysz się obsługiwać szczeniaka, jak go nagradzać, jak zbudować z nim więź i jak sprawić, żeby Ciebie nie gryzł i nie psocił w domu. Moim celem jest pokazanie Tobie w jaki sposób można wychowywać i szkolić swojego psa, żeby wyrósł na niekłopotliwego członka rodziny z którym możesz bez problemów wszędzie iść, podróżować i cieszyć się wspólnymi chwilami. Co Was czeka oprócz podstawowych ćwiczeń posłuszeństwa? Wizyta w pokoju socjalizacyjnym w Piesełkowie https://pieselkowo.com.pl/ pełnym ruchomych kładek, wejść, podestów, basenu z piłkami, huśtawki podwieszanej i wiele innych atrakcji. Oswajanie z dźwiękami, fajerwerkami , hałasem ulicznym , dzięki czemu wyrośnie na stabilnego psa, który się nie boi. 6 spotkań po godzinie zegarowej. Widzimy się raz w tygodniu - TYLKO W PIATEK   !

 

Cena za całość 570 zł Zajęcia dla szczeniaków, które nie ukończyły 4. miesiąca życia.

GRATIS ! 

Wizyta w pokoju socjalizacyjnym w Piesełkowie w ramach " Otwartego dnia socjalizacyjnego w Piesełkowie" ! 

Zgłaszamy swój udział w terminie wyznaczonym przez organizatora. ( do wykorzystania w przeciągu miesiąca) 

Filmik https://www.facebook.com/Pieselkowo/videos/2210799619173276/

 

 

Masz pytania? 

Pisz śmiało ! 

 

barabra.klasik@wesolalapka.pl 

Rejestracja

Brak wolnych miejsc - zapraszamy do kontaktu z trenerem.