Konsultacja ONLINE

Miasto:Poznań
Data rozpoczęcia: 2020-04-17
Godzina: 18:00:00
Adres:Racjonalizatorów 3, Poznań
Telefon: 608313872
Email: magdalena.waligora@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju już od polowy marca wszystkie spotkania grupowe oraz indywidualne zostały zawieszone do odwołania.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby wprowadzamy Konsultacje indywidualne ONLINE.

Jeśli potrzebujesz pomocy z Twoim psem a spotkanie w realu w obecnej sytuacji jest niemożliwe - zapraszam na spotkanie w formie elektronicznej.

Jak wygląda konsultacja ONLINE?

Spotkanie odbywa się w formie wideokonferencji. Konsultacja trwa ok. 1,5 godziny. Diagnozujemy problem i planujmy przebieg treningu zmiany lub uzyskania zachowań. Otrzymasz wskazówki i zadania do wykonania, które są niezbędne, aby poradzić sobie z problemowym zachowaniem lub osiągnąć zamierzony cel. 

Po zapisaniu się na konsultację otrzymasz maila potwierdzającego zgłoszenie wraz z danymi do dokonania płatności za spotkanie. Termin spotkania online ustalamy mailowo lub telefonicznie.​ Wpłata na konto stanowi potwierdzenie spotkania i rezerwację uzgodnionego terminu online.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z trenerem - Magda Waligóra tel. 608313872.

Rejestracja

Wolne miejsca: 30

Wersja podstawowa 180 Wolnych miejsc: 30
Konsultacja ONLINE

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.