Pomysły cioci Basi i Agaty „Dziecko i Pies" :-*

Miasto:Ruda Śląska
Data rozpoczęcia: 2020-03-31
Godzina: 10:00:00
Adres:Ruda Śląska
Telefon: 792272662
Email: barbara.klasik@wesolalapka.pl

Skocz do rejestracji

Opis kursu

Warsztaty Barbary Klasik-Przychodzeń i Agaty Halczok
„Dziecko i Pies- Duet Doskonały !”

 

KOCHANI TO KURS ON-LINE !

CAŁY ŚWIAT JEST MILE WIDZIANY ! 
 
 
Barbara Klasik-Przychodzeń
Trener „Wesołej Łapki” w Rudzie Śląskiej
Właściciel ośrodka szkoleniowego „Piesełkowo” w Rudzie Śląskiej
Mama Leny i Mateusza oraz „mamuśka” Saszy i Iwana- dwóch labradorów.
 
 
Agata Halczok
Trener „Wesołej Łapki” w Tarnowskich Górach
Właściciel w firmie „ Psi Start” gdzie prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci w żłobkach, przedszkolach oraz szkołach wraz z swoimi psami.
Mama Zuzi, Bartka i Dawida oraz „mamuśka” Sky, Trini oraz Roya.

Coś o Agacie?
  
Prowadzi dogoterapię w ramach zajęć pt. Psi Start. Są to spotkania z trenerem szkolenia psów w szkole Wesoła Łapka w Tarnowskich Górach. Agata przyjeżdża do Nas ze swoim psem – Trinity, która jest grzeczną suczką rasy wyżeł weimarski. Podczas prowadzonych przez Agatę zajęć najmłodsi mogą poznać naturę psa, a także nauczyć się komunikacji z czworonogiem. Uczestnicy zajęć sami ćwiczą umiejętność prawidłowego głaskania psa, podawania jedzenia, a także zabawy. Dogoterapia jest prowadzona w ten sposób, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Nasze spotkania ze zwierzętami wspierają wychowanie dzieci w zakresie opieki nad zwierzętami oraz odpowiedzialności. Jednocześnie maluchy wiedzą, w jaki sposób postępować w przypadku różnych gatunków zwierząt. Niezwykle ważnym elementem, który bierzemy pod uwagę podczas dogoterapii jest także oswojenie dzieci z przebywaniem wśród zwierząt. Pozwala to opanować ewentualny strach przed psem, co z kolei zwiększa pewność siebie u naszych maluchów. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że zajęcia te cieszą się wielkim zainteresowaniem ze strony samych uczestników. Spotkanie z przyjaznym psem i jego trenerem jest świetną atrakcją, co idealnie wpisuje się w nurt nauki poprzez zabawę. Podczas zajęć staramy się także wprowadzić elementy plastyczno-techniczne – np. razem z dziećmi tworzymy własnoręcznie zabawki dla psa. Prowadząca spotkania ze zwierzętami,  Agata Halczok posiada bogate doświadczenie nie tylko w wychowywaniu psów, ale również w działalności pedagogicznej. Dzięki temu potrafi przeprowadzić takie zajęcia, które będą niezwykle atrakcyjne dla dzieci, a jednocześnie wyróżnią się wysokimi walorami edukacyjnymi.
 
Coś o Basi? 
 
Basia jest trenerem „Wesołej Łapki”, behawiorystą, szkoleniowcem i właścicielką ośrodka szkoleniowego „ Piesełkowo”, gdzie prowadzi wiele zajęć związanych z psami. Jest instruktorem i organizatorem wielu spotkań i zajęć, gdzie edukuje się ludzi, bawi oraz szkoli żeby byli najlepszymi właścicielami swoich psów.
Jest mamą dwójki dzieciaków i psów, których obserwuje i stara się pomóc innym rodzicom zachować spokój i kontrole przy wychowaniu zarówno małego człowieka, jak i psa. Jest autorem książki „ Ty i Ja- P


Na tej grupie kochani dowiecie się, jak nie zwariować z psami i dziećmi, a dobrze wychować i zająć im czas ! 

Rejestracja

Wolne miejsca: 1000

Wersja podstawowa 50 Wolnych miejsc: 1000
Pomysły cioci Basi i Agaty „Dziecko i Pies" :-*

Dane uczestnika


Dane psa

Cena końcowa:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Wesoła Łapka moich danych osobowych w celach obsługi zgłoszenia (zgodnie z RODO z dnia 27 kwietnia 2016).    

Potwierdzam zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu i w pełni je akceptuję.