Konsultacje oraz kursy ONLINE !

Szanowni Państwo!

W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju już od połowy marca wszystkie trwające kursy stacjonarne zostały zawieszone do odwołania. Pomimo, że nasze zajęcia prowadzone są w bardzo kameralnych grupach w najbliższym czasie, z uwagi na powagę sytuacji, nie mogą być prowadzone w dotychczasowej formie.

Mamy nadzieję, że sytuacja niebawem się ustabilzuje i że już wkrótce będziemy mogli wrócić do zajęć w tradycyjnej formie, ale dynamika sytuacji pokazuje, że niekoniecznie tak musi być, w związku z tym proponujemy Państwu rozwiązanie w innej, na ten moment jedynej możliwej formie. 

W odpowiedzi na Państwa potrzeby wprowadzamy konsultacje oraz kursy ONLINE.

 

Jak będą wyglądały kursy ONLINE?

Zajęcia prowadzone będą w formie elektronicznej. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu w formie wideokonferencji, która umożliwi uczestnikom bezpośredni kontakt z trenerem.

Do kursu ONLINE otrzymają Państwo skrypt do pracy z psem. W trakcie cotygodniowych spotkań będziecie mieli możliwość zobaczyć wszystkie ćwiczenia w praktyce, omówię dokładnie każde z nich. Na spotkaniach online będę odpowiadać na Wasze pytania, omawiać przesłane przez Was filmiki z Waszych ćwiczeń oraz podsumowywać na bieżąco Wasze postępy.

Więcei informacji o kursach online znajdziecie w zakładce Zapisy na kursy w Poznaniu.

 

Jak wyglądać będą konsultacje ONLINE?

Konsultacje indywidualne również prowadzone będą w formie wideokonferencji. Konsultacja elektroniczna, podobnie jak w przypadku spotkania w tradycyjnej formie, trwa ok. 1,5 godziny.

W trakcie spotkania diagnozujemy problem i planujmy przebieg treningu zmiany lub uzyskania zachowań. Otrzymasz wskazówki i zadania do wykonania, które są niezbędne, aby poradzić sobie z problemowym zachowaniem psa lub osiągnąć zamierzony cel. 

Termin spotkania online ustalamy mailowo lub telefonicznie.​

Link do zapisu na konsultację indywidualną online jest tutaj.

 

Zapraszam do spotkań i pracy w tej właśnie formie, aby wspólnie przejść przez ten niełatwy dla nas wszystkich czas!

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w sieci! :) - Trener Wesołej Łapki - Magda Waligóra

2020-03-25

Magdalena Waligóra, Poznań