Magda Waligóra - trener

Pasja i miłość do psów towarzyszą mi odkąd pamiętam. Już jako dziecko uwielbiałam z nimi przebywać i marzyłam o własnym. Stało się - w 2010 roku pojawił się mój pierwszy, wyczekany pies - Fika - sunia rasy golden retriever.

Trudności w zapanowaniu nad uciążliwymi zachowaniami mojej psiny sprawiły, że zacząłem interesować się metodami szkoleń. Chcąc wiedzieć więcej niż przeciętny opiekun psa - trafiłam na kurs trenerski u Jacka Gałuszki. Wtedy jeszcze nie podejrzewałam, że przewróci to moje życie do góry nogami.

Otrzymałam tu potężny zastrzyk wiedzy i praktycznych umiejętności. Poznałam ludzi, których łączy wspólna pasja i którzy na co dzień robią to, co kochają. To miejsce stało się inspiracją do przekucia pasji w sposób na życie. Od tego momentu rozpoczęła się moja przygoda z profesjonalnym szkoleniem psów, a w 2014 roku dołączyłam do grona Trenerów Wesołej Łapki. W ten sposób zawodowa praca z psami stała się treścią mojego życia.  

Szkolę psy przy aktywnym udziale ich opiekunów. Na co dzień najważniejsze jest dla mnie aby człowiek rozumiał, jak jego postępowanie przekłada się na konkretne zachowania i wybory jego psa. W trakcie szkolenia uczę jak z troską i konsekwencją wychowywać psiaki. Wspólnie pracujemy nad korygowaniem niepożądanych zachowań, które powstały na skutek błędów wychowczych. Uczę jak porozumiewać się z psami, w jaki sposób komunikować im to, czego od nich oczekujemy,  jak stawiać granice i wprowadzać jasne zasady, dążąc do wzajemnego zrozumienia. 

Zapraszam do nauki i zabawy w Wesołej Łapce!

Kontakt: 

tel. 608313872 

e-mail: magdalena.waligora@wesolalapka.pl